Szukając sposobu na niebanalne urozmaicenie wizualności swojego wnętrza warto sięgnąć po sprawdzony sposób, jakim są plakaty z budynkami i wieżowcami. W naszej ofercie znajdziesz propozycje przedstawiające pojedyncze drapacze chmur lub całe miasta w kolorowych lub czarno-białych odsłonach.

Rozwiń

Plakaty na ścianę – architektura

Poniższe propozycje przedstawiają niezwykłe ujęcia z największych miast na świecie, w tym z Chicago, Nowego Jorku czy Moskwy. Niemniej w tej kategorii znajdziesz również plakaty z budynkami i różnego rodzaju innymi konstrukcjami. Nasz asortyment tworzą m.in. fenomenalne zdjęcia mostów, latarni morskich, tunelów czy też projektów abstrakcyjnych. Warto pamiętać, że taki plakat z wieżowcem lub wszelkiego rodzaju inną architekturą to bardzo bezpieczne rozwiązanie na udekorowanie wybranego przez siebie pomieszczenia. Brak krzykliwych i rozpraszających elementów na przedstawionym nadruku staje się gwarancją zapanowania harmonii w urządzanym wnętrzu. Plakaty na ścianę z architekturą, wieżowcami i budynkami są jednymi z najbardziej uniwersalnych motywów. Przekłada się to na możliwość stworzenia niesamowitej i utrzymanej w dobrym smaku aranżacji nawet przez mniej wprawionego architekta-amatora.

Plakaty – architektura, budynki, autostrady

Warto pamiętać, że nasze propozycje z tej kategorii doskonale wkomponują się w pomieszczenia zaaranżowane w różnych stylach. Niezależnie od tego, czy jest to w pełni nowoczesne i minimalistyczne wnętrze czy utrzymane w charakterze vintage, postery na ścianę z wieżowcami lub inną architekturą idealnie współgrają z pozostałymi dodatkami. Dzięki temu, że u nas znajdziesz nadruki budynków w kolorze lub czarni i bieli możesz dobrać taki, który fenomenalnie będzie wyglądał na ścianach utrzymanych w różnych barwach. Odważne jaskrawe żółte, pomarańczowe czy zielone staną się niezwykłym tłem dla naszych posterów przedstawiające równie szalone motywy. Z kolei do wnętrz utrzymanych w zdecydowanie bardziej stonowanych barwach znajdziesz równie subtelne lub majestatyczne ujęcia. Niemniej jednak, plakaty z budynkami, wieżowcami, autostradami i wszelką inną architekturą pozwalają użytkownikowi na bezpieczne przełamywanie konwencji i bawienie się nią.

Plakaty na ścianę z wieżowcami – wysokiej jakości druk i papier

Wielu z nas doskonale pamięta czasy, gdy nastolatkowie umieszczali na ścianie nad łóżkiem zdjęcia swoich idoli. Takie urządzanie pokoju było wówczas domeną młodzieży, która zapatrzona w gwiazdy muzyki, sportu czy filmu chciała być jak one. Natomiast dzisiaj postery nabrały nowego charakteru i nie tylko przestały być utożsamiane z młodymi ludźmi, ale chętnie sięgają po nie profesjonalne biura projektowe.

Jest to przede wszystkim spowodowane wysoką jakością wykonania każdego z nadruków. Nasze postery na ścianę wieżowcami, miastami czy pojedynczymi budynkami przedstawiają zdjęcia naniesione na matowym papierze o gramaturze 200g/m. Dodatkowo bazujemy na atramentach na bazie wody, dzięki czemu nasze są one bezwonne, a ich niesamowite efekty wizualne utrzymują się przez lata. Sprawdź i przekonaj się sam, że z naszymi plakatami z wieżowcami, architekturą największych miast oraz niewielkimi budynkami, domowa lub firmowa przestrzeń może wkroczyć w nowe trendy aranżowania wnętrz.

Architektura na plakacie – motyw na ścianie do domu i firmy

To fachowe wykonanie każdego z naszych posterów z budynkami, wieżowcami czy autostradami sprawia, że wyglądają fenomenalnie w każdym pomieszczeniu w domu. Bez najmniejszego problemu można je wkomponować w uroczo urządzoną sypialnię, dzienny lub dziecięcy pokój, a także elegancką jadalnię. Plakaty na ścianę z architekturą to również doskonały pomysł na urozmaicenie pomieszczeń w swojej firmie. Urządzone biuro z wykorzystaniem jednego z naszych posterów, recepcja czy poczekalnia bez wątpienia od razu zapadnie w pamięć odwiedzającym gościom oraz podkreśli jej nowoczesny charakter. Udekorowanie swoich ścian ujęciami miast, budynków, wieżowców lub abstrakcyjnej architektury z pewnością zadziała korzystnie na wrażenia wizualne nie tylko Twoje, ale i odbiorców Twoich usług.

Plakaty na ścianę z architekturą jako prezent

Mając na uwadze to, że poster z wieżowcem lub innym budynkiem jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego wnętrza sprawia, że jest idealnym pomysłem na upominek. Wręczenie go z okazji urodzin, imienin czy w ramach upamiętnienia innego wydarzenia sprawi, że solenizant lub jubilat zapamięta taki prezent na długo. Mnogość rozmiarów i ujęć budynków oraz wieżowców, które przedstawiamy na naszych nadrukach sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas odpowiednią propozycję dla swojej mamy, brata, dziewczyny czy szefa.