Kochasz podróże, poznawanie nowych kultur, ludzi i smaków? Możesz to wyrazić poprzez dobór odpowiednich dodatków do mieszkania. Nasze plakaty ze zdjęciami miast świata i Polski oraz mapami przeniosą Cię w różne zakątki globu bez wychodzenia z domy i pokażą twoją pasję do zwiedzania. Zapraszamy Cię na wycieczkę, w którą nie musisz pakować walizek. Świat designu i posterów potrafi wciągać i można do niego wejść bez biletu.

Rozwiń
Początkowo plakat służył wyłącznie do celów reklamowych. Zapewne nie wiedziałeś, że pierwsze tego typu prace pojawiły się na świecie już na przełomie XVII i XVIII wieku. Jako ich miłośnicy stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może zaopatrzyć się w swój własny i oryginalny egzemplarz do domu, zaś kategoria posterów z miastami i mapami, jest nam szczególnie bliska.

Plakaty miasta na Twoją ścianę

Świat jeszcze nigdy tak bardzo nie był na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszym dekoracjom na ścianę do mieszkania będziecie mogli przenieść się do dowolnego miejsca na świecie lub dowolnego zakątka w Polsce. Ozdoby mogą podkreślić charakter salonu, zostać wyeksponowane w kuchni lub zajmować centralne miejsce w Twojej sypialni. Plakaty z miastami świata lub miastami Polski oraz mapami będą świetnym tłem do pomieszczenia, które należy do fana podróży – tych małych i dużych.

Plakaty – miasta świata i Polski

Lubisz wracać myślami do gwarnych uliczek Lizbony, wspominać energię Nowego Jorku albo uroki słonecznego Santorini? A może tęsknisz za nowoczesnym i szybkim Tokio, wizytą na paryskich Polach Elizejskich lub chciałbyś znowu podziwiać zachwycającą grecką panoramę? Nie możemy Ci zagwarantować, że tam wrócisz, ale szybki rzut oka na poster, na którym widnieje jedno z Twoich ulubionych miejsc z Azji, Ameryki Północnej lub z Polski, powinien wywołać na Twojej twarzy choćby przelotny uśmiech. Znajdziesz u nas prace do oprawienia na ścianę, na których uwieczniono wiele metropolii: Nowy Jork, Los Angeles, Denver, Paryż, Mexico City, Londyn czy Kraków. Zawieszone w kuchni, pokoju dziennym czy korytarzu, szczególnie te z mapami, mogą stać się pretekstem do snucia dalszych planów podróżniczych oraz przywoływania miłych obrazów z wycieczki, którą być może odbyłeś do jednego z tych miejsc w Polsce czy na świecie. Miasta plakaty ożywią też Twoje wnętrze i zdynamizują przestrzeń. Z kolei mapy będą z pewnością stanowić element przykuwający uwagę Twoich gości, którzy też za sprawą tego detalu na ścianie od razu domyślą się, że kochasz życie na walizkach. Nie musisz się ograniczać do jednego obrazu! Stwórz na ścianie swoją własną galerię z zagranicznymi lub polskimi miejscowościami, które już odwiedziłeś lub które zamieszasz zobaczyć w przyszłości.

Plakaty miasta świata czy plakaty miasta Polski?

Nasze dekoracje polecamy nie tylko fanom podróżowania. Sięgnąć po nie mogą także miłośnicy pięknej architektury i urbanistyki. Część prac do powieszenia na ścianie posiada ciekawe detale, które pokazują rozwiązania i rozmach budowniczych oraz konstruktorów z całego globu. Tak jest m.in. w przypadku obrazu z Mostem Brooklińskim w roli głównej, monumentalną Wieżą Eiffela, Mostem Łańcuchowym w Budapeszcie, z wizerunkiem budynku w stylu neogregoriańskim z Londynu czy placem wokół rzeki w Hamburgu oraz polskimi sukiennicami z Krakowa. Twórcy prac, którzy za główny temat obrali miasta, uwiecznili na pracach architektoniczne perełki i smaczki, które będą stylowym dodatkiem do mieszkania należącego do osób zafascynowanych tętniącą życiem miejską tkanką.

Plakaty mapy świata

Obraz ilustrujący mapy może z powodzeniem uzupełnić aranżację eleganckiego gabinetu oraz pomieszczenia biurowego. Posiadamy prace stylizowane na stare druki, które zachwycą amatorów wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu. Plakat mapy będzie się świetnie czuł w towarzystwie mebli kolonialnych lub antyków. Oprócz klasycznych rzutów na cały glob polecamy też nasze ilustracje z mapami polskich oraz zagranicznych aglomeracji, które ukazują w przekroju główne arterie metropolii. Ilustracje z mapami sprawdzą się także w pokoju dzieci i nastolatków, które w ten sposób mogą poznawać lokalizację różnych miejsc.