Nasze dekoracje zdobią ściany pomieszczeń w wielu domach oraz firmach. Starannie wyselekcjonowane grafiki z motywami inspirowanymi nauką, urządzeniami, elektroniką, światem mediów i architekturą miast, to nasza propozycja dla miłośników niebanalnego designu i oryginalnych dodatków do wnętrz. Wierzymy w moc detalu i zabieramy Cię w wyjątkową podróż po świecie plakatu.

Rozwiń

Media i elektronika: grafika, która odmieni każde wnętrze

Szczególnej uwadze miłośników designu polecamy nasz dział poświęcony pracom, na których pojawiają się telewizory, gazety, urządzenia oraz komputery, czyli szeroko pojęte media oraz elektronika. Plakat z tej kategorii jest nieoczywisty, niepowtarzalny i niepostrzeżenie może stać najmocniejszym i najciekawszym elementem całej aranżacji.

Nietypowy i odważny plakat? Komputer oraz urządzenia elektroniczne oprawione w ramy

Szczególnie dobrze nasze prace będą prezentować się w przestrzeni industrialnej oraz minimalistycznej, w tym również w pracowniach informatycznych czy studiach grafiki i designu, w których elektronika to codzienność, a stały element wyposażenia stanowią komputery. Plakat korespondujący z meblami, surowym wystrojem oraz nowoczesnymi wstawkami będzie się świetnie prezentował, podkreślając charakter całej przestrzeni. Wśród naszych odbiorców są zarówno klienci indywidualni, jak i projektanci planujący wystrój wnętrz pracowni czy biur użytkowych. Plakat komputerowy to także idealne rozwiązanie i oczywisty wybór w przypadku pasjonatów gier, programowania czy szeroko pojętej informatyki oraz majsterkowania.

Dekoracja inspirowana mediami czy urządzeniami? Sprawdź, która wpadnie Ci w oko

Na części prac pojawiają się także urządzenia oraz ich powiększone elementy, w tym również gazety czy telewizory, czyli wariacje na temat świata mediów. Z doświadczenia wiemy, że te ostatnie znajdą swoich odbiorców wśród osób śledzących bacznie bieżące wydarzenia oraz pasjonatów tego, czym się zajmują i jak funkcjonują współczesne media. Plakat z gazetami czy ekranami telewizorów zawieszony na ścianie zasygnalizuje, czym się na co dzień interesujesz. Obraz inspirowany światem mediów świetnie uzupełni też aranżację kącika z gazetami.

Plakat komputerowy lub z mediami, czyli idealna ozdoba w ramie dla fanów surowego wykończenia

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim dla klientów, którzy nie obawiają się wprowadzania do wnętrz odważnych dodatków. Elektronika, media, komputery – plakat z tymi nowoczesnymi motywami można z powodzeniem zawiesić na ścianie w salonie, sypialni czy pokoju nastolatka pod warunkiem, że nie boimy się nieoczywistych wyborów i dekoracji, które wyróżnią nasze wnętrze spośród setek innych. Polecane przez nas ozdoby z urządzeniami można umieścić w estetycznych ramach, które również znajdziecie w naszym sklepie. Oferujemy je w dwóch uniwersalnych i ponadczasowych wariantach – białym i czarnym.

Nowocześnie i z klasą. Pomysły na intrygujący obraz elektroniczny lub komputerowy do ramy

Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego wszystkie nasze dekoracje z motywem mediów i urządzeń powstają z najwyższą dbałością. Pracujemy na papierze najlepszej jakości – to na nim umieścimy nasz plakat z elektroniką, komputerowy, z urządzeniami oraz szeroko pojętymi mediami. Do jego produkcji wykorzystujemy bezwonny druk na bazie wody, który jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Nasze dekoracje powstają zawsze na papierze o dużej gramaturze, który nie blaknie po czasie i zachowuje soczystość barw nawet w przypadku dużej ekspozycji na promienie słoneczne. Co ważne, wszystkie grafiki elektroniczne, w tym te z wizerunkiem komputera oraz z mediami i różnego rodzaju urządzeniami, można u nas zamawiać w trzech standardowych rozmiarach – w ten sposób będzie Ci łatwiej dopasować ozdobę do konkretnego wnętrza.

Bezpieczna podróż, błyskawiczna przesyłka ram oraz obrazów komputerowych i elektronicznych

Nie zapominamy także o transporcie – wiemy, że w drodze paczka narażona jest na wiele niebezpieczeństw i łatwo może ulec uszkodzeniu. Wszystkie nasze produkty do dekoracji ścian pakujemy więc w solidne kartonowe tuby, które znakomicie chronią transportowane ozdoby.

Dla fanów elektroniki, mediów i gadżetów. Grafika z komputerami i urządzeniami

Nasze dekoracje z motywem mediów i komputera to nie tylko świetny pomysł na urządzenie własnego wnętrza, ale i rewelacyjny sposób na nietypowy i zaskakujący prezent dla znajomych na urodziny, z okazji kupna nowego mieszkania, jako upominek z okazji otwarcia siedziby firmy informatycznej czy kolejnego oddziału redakcji. Jesteśmy przekonani, że obdarowana osoba doceni Waszą pomysłowość, ale i odwagę – w końcu nie każdy będzie miał w sobie tyle fantazji, żeby wręczyć komuś plakat komputerowy czy plakat z elektroniką i urządzeniami do powieszenia w ramie na ścianę.

Dla tych, którym opatrzył się sztampowy plakat. Elektronika, media i urządzenia na ciekawej grafice do oprawienia w ramy

Polecamy Państwu nie tylko kategorię z mediami, urządzeniami oraz elektroniką, ale także nasze pozostałe działy z architekturą, motywami do kuchni, aktami, mapami, naturą, kosmosem czy zwierzętami.