Urządzając wnętrze domu czy biura warto sięgnąć po uniwersalne dzieła sztuki z motywem człowieka. Jeśli jednak sądzisz, że oryginalny obraz olejny jednego z mistrzów malarstwa przedstawiający surrealistyczną postać z bajek czy nagrodzony w międzynarodowym konkursie fotograficzny portret kobiety to trochę zbyt duży wydatek, to postaw na… postery. W tej kategorii prezentujemy różnorodne plakaty z ludźmi.

Modernistyczne portrety ludzi

Rozwiń

Dla miłośników sztuki nowoczesnej przygotowaliśmy kilkanaście nietuzinkowych propozycji z człowiekiem w roli głównej. Fotografie kobiet body art, akwarelowe portrety ludzi, bajkowe przedstawienia postaci nawiązujące swą stylistyką do największych dzieł surrealizmu to tylko niektóre z prezentowanych na stronie plakatów z motywem człowieka. Pełne barw obrazy zachwycają detalami i tchną niewysłowioną dynamiką. Wolisz twórczość pop-art? Spodobają Ci się zatem portrety ludzi w stylu retro. Nieobce Ci motywy baśniowe? Postaw np. na bajkowe plakaty z postaciami kobiet lub postery przypominające szkice słynnych rysowników.

Inspirujące postacie ze świata

Większość z nas ma swojego idola, kogoś, kto inspiruje go do działania, świeci przykładem i motywuje do ciągłej pracy nad samym sobą. Dlaczego by nie powiesić fotografii czy grafiki z wizerunkiem tego wybitnego człowieka na ścianie w biurze lub mieszkaniu? W tej kategorii znajdziesz m.in. bajkową ilustrację Abrahama Lincolna, plakat z Mikołajem Kopernikiem i utrzymany w stylu pop-art portret Alberta Einsteina. Do podejmowanie wytężonego wysiłku w celu osiągniecia marzeń mogą jednak zachęcać nie tylko znane postaci ze świata nauki, polityki czy kultury, ale również zwykli ludzie, którzy po prostu robią to, co kochają. Człowiek na molo sfotografowany na tle spokojnego jeziora, kobieta i motocykl, kajakarze, bajkowy portret łyżwiarki – takie plakaty z człowiekiem w roli głównej umieszczone w przestrzeni, w której codziennie się poruszasz, będą Ci stale przypominać o marzeniach, pasji i życiowych celach.

Realistyczny portret fotograficzny człowieka

Człowiek to od setek lat największe źródło inspiracji dla artystów. Nie inaczej jest z nami. Uważamy, że człowiek i wyrażane przez niego emocje stanowią doskonały obiekt fotograficzny. Na naszych autorskich plakatach przedstawiamy zatem portrety ludzi w różnych sytuacjach, obok których nie sposób przejść obojętnie. Artystyczne ujęcia postaci uchwyconych w ruchu, emanująca tajemniczością fotografia kobiety na tle ciemnego lasu, mężczyzna z parasolką uwieczniony na bajkowej plaży – takie postery będą stanowić doskonały dodatek do wnętrz utrzymanych w każdym stylu. Sporą część naszej kolekcji stanowią oddziałujące na zmysły widza kobiece akty, wychodzimy bowiem z założenia, że nic, co ludzkie – a zatem i nagość człowieka – nie może stanowić tabu. Duży wybór plakatów z fotograficznymi portretami ludzi sprawia, że bez najmniejszego problemu znajdziesz taki poster, który będzie w ciekawy sposób podkreślał charakter miejsca lub też Twoje zainteresowania.

Portret fotograficzny kobiety w różnych odsłonach

Postaci kobiet to jeden z najczęściej pojawiających się na przestrzeni dziejów motywów artystycznych. Przedstawicielki płci pięknej inspirowały największych twórców w każdej epoce. Nie dziwi zatem, że realistyczne i bajkowe wizerunki kobiet można znaleźć także na naszych plakatach z motywem człowieka. Na posterach uwieczniliśmy panie w codziennych i mniej typowych sytuacjach. Fotografie biegaczek czy baletnic doskonale pokazują siłę kobiet, portret rowerzystki czy motocyklistki różnorodność ich zainteresowań, a zmysłowe akty – piękno ludzkiego ciała. Plakaty przedstawiające nagie lub zakryte skrawkiem materiału czy płatkami róż kobiece sylwetki nie wyzywają już takich kontrowersji jak niegdyś, mogą być więc śmiało zawieszone nie tylko w zaciszu domowej sypialni, ale i w salonach masażu, gabinetach SPA czy butikach odzieżowych.

Postaci z bajek dla małych i dużych

Bajkowe postaci uwiecznione na plakacie to mały, ale jakże znaczący element wystroju wnętrz, który z pewnością nada dziecięcej sypialni sielskiego charakteru. Kreskówkowe zwierzęta, zwariowane postery z tańczącymi ludźmi czy warzywami w roli głównej tchną feerią barw i wywołują uśmiech na twarzach młodych kontemplatorów sztuki. W ofercie Arfos nie brak i plakatów z fotografiami postaci z najbardziej popularnych bajek, jak np. Buzz Astral. Nasze oryginalne grafiki są dedykowane nie tylko dla najmłodszych, również ludzie dorośli znajdą tu coś, co będzie stanowić doskonały dodatek do wnętrz. Portret kapitana, człowiek-kosmonauta, kobieta z telefonem, cyrkowcy czy utrzymane w bajkowym klimacie rysunkowe postacie przydadzą każdej aranżacji wyjątkowego charakteru.

Oryginalne plakaty z ludźmi i postaciami z bajek od Arfos

Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego portretu kobiety, posteru z fotografią znanego człowieka, z motywującymi do działania ludźmi czy postaciami z bajek, w Arfos znajdziesz taki obraz, który będzie stanowił stylowe uzupełnienie aranżacji wnętrz. Proponujemy plakaty kolorowe oraz czarno-białe w trzech rozmiarach 21×30, 50×70 i 70×100 cm. Fotografie i grafiki drukujemy przy użyciu zapewniających niezwykłą trwałość i wyrazistość barw atramentów na bazie wody.